Innowacyjne Idee. Lepsze jutro.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm i instytucji w zakresie żywienia, z wykorzystaniem urządzeń vendingowych i innowacyjnej technologii zarządzającej automatami i płatnościami. Oferujemy pełny zakres usług: dystrybutory wody, ekspresy do kawy, urządzenia z przekąskami i zimnymi napojami, Foodomaty – autorskie rozwiązanie do dystrybucji gotowych posiłków (dania obiadowe i regeneracyjne, sałatki, dania do podgrzania, inne).
Wyróżnia nas szeroka oferta, elastyczność rozwiązań, dopasowanie urządzeń do stylu i wystroju miejsc, w którym mają stanąć. Realizujemy usługi na terenie całego kraju. Nasze wiodące marki to: Ideal Bistro, Ideal Water i Ideal Cafe. Oferujemy również narzędzie vendemdia, służące do komunikacji wewnętrznej i zarządzania treściami na monitorach LCD.

Działamy od 2003 roku. Zarządzamy siecią około 2 tys. urządzeń.

Ideal Group jest posiadaczem tytułów:

  • Gazela Biznesu 2015 i 2016 (wyróżnienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm)
  • Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2011 w kategorii Wizjoner IT.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowana oferta pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług w zakresie zautomatyzowanego żywienia. Oferujemy dystrybutory wody oraz napojów zimnych, automaty vendingowe do dystrybucji przekąsek, kawy i napojów gorących, a także nasze autorskie rozwiązanie: urządzenia typu Foodomat do dystrybucji dań gotowych gorących oraz schłodzonych.

Nasze urządzenia połączone są autorskim systemem Pay2Vend, który umożliwia kontrolę wykorzystania urządzeń, dofinansowanie wydawanych posiłków, płatności bezgotówkowe oraz on-line, a także zakupy w modelu subskrypcyjnym.

IDEAL GROUP W LICZBACH

Doświadczenie
13 lat
Pracownicy
50
Oddziały i punkty serwisowe
9
Urządzenia
1 000

WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW SĄ:

Logotypy - Klienci Ideal Water