Poznaj Program dla Partnerów Ideal Group

Program kierujemy do firm cateringowych, restauracji i innych podmiotów produkujących posiłki,  które chciałyby uruchomić dodatkowy i innowacyjny sposób dystrybucji. W ramach Programu udostępniamy nasze autorskie rozwiązanie technologiczne, tj. Foodomaty® oraz koncept Ideal Bistro oparty o system informatyczny obsługi żywienia zbiorowego pay2vend.com.

Przystąpienie do programu zapewnieni dystrybucję Państwa produktów w sposób ciągły 24/7 oraz przyczyni się do wzrostu zadowolenia klientów z oferowanych usług. Wspólnie pracujemy na sukces projektu. Partnerskie relacje są dla nas ważne.

Zapraszamy do współpracy:

Program dla Partnerów przeznaczony jest dla:

  • Firm cateringowych
  • Restauracji
  • Firm prowadzących stołówki pracownicze
  • Innych producentów żywności

Program w szczególności kierujemy do firm, które już obsługują lub chciałyby obsługiwać duże podmioty (firmy produkcyjne, biurowce, instytucje publiczne, itp.)  w zakresie żywienia zbiorowego.

Co oferujemy Partnerom?

Wiedzę i szkolenia

Firma Ideal Group działa na rynku od 2003 roku. Obsługujemy obecnie około 1 000 lokalizacji w całej Polsce. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy optymalne procesy pozwalające na obsługę dużych podmiotów w zakresie żywienia. W ramach Programu dla Partnerów dzielimy się z Państwem tą wiedzą, udostępniamy narzędzia do dystrybucji posiłków, szkolimy z obsługi systemu, itp. Mogą Państwo także liczyć  na nasze wsparcie podczas uruchamiania Ideal Bistro u klienta finalnego.

Możliwość oferowania Foodomaty, konceptu Ideal Bistro oraz systemu Pay2Vand

Foodomaty® to część systemu Ideal Bistro, który został zaprojektowany w celu efektywnego wydawania posiłków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ideal Bistro jest autorskim projektem naszej firmy, na który poza Foodomatami składają się także urządzenia vendignowe, ekspresy i automaty do kawy oraz dystrybutory wody. Całość znajduje się w atrakcyjnej zabudowie dopasowanej do otaczającej przestrzeni.

Pay2vend to autorski system informatyczny dedykowany do konceptu Ideal Bistro. Przyspiesza i ułatwia realizowanie zakupów w urządzeniach vendingowych  dzięki płatnościom bezgotówkowy, umożliwia zarządzanie zamówieniami do Foodomatów®, zapewnia raportowanie  wydanych posiłków i transakcji. Zakupy posiłków w systemie pay2vend.com eliminują straty i zwroty do producenta.

Poznaj Ideal Bistro i Foodomat®

Kontakt z nami

Prosimy o kontakt z poniższym numerem telefonu w sprawie partnerstwa:

  • E-mail: biuro@idealgroup.info
  • Telefon: +48 85 671 25 55

Dlaczego warto dołączyć do Programu Partnerów Ideal Group?

  • Zyskasz dodatkowy kanał dystrybucji produktów działający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Poszerzysz ofertę swojej firmy i zyskasz dodatkowe źródła przychodów ze sprzedaży przekąsek i kawy za pośrednictwem automatów vendingowych oraz świadczenia innych nowoczesnych usług.
  • Zwiększysz sprzedaż do już istniejących klientów.
  • Pozyskasz nowych klientów z ofertą Ideal Bistro.